Naționala de cadete e în finala Europeanului de tenis de masă de la Cluj!

TENIS DE MASA | CSM CLUJ

Baza Sportivă Gheorgheni

Tenis de masa Cluj

Semifinala Campionatului național de tenis de masă se joacă la Cluj - FOTO  - Ştiri de Cluj
Semifinala Campionatului național de tenis de masă se joacă la Cluj - FOTO - Ştiri de Cluj

Club Sportiv TCD - Tenis de Masa - Cluj | Cluj-Napoca

Cercul de Tenis de Masa-Palatul Copiilor Cluj | Cluj-Napoca

România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania  a triumfat la Cluj-Napoca
România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania a triumfat la Cluj-Napoca

FOTO. Medalii pentru România la Campionatele Europene de tenis de masă U-21  de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro
FOTO. Medalii pentru România la Campionatele Europene de tenis de masă U-21 de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro

Clujul are un copil-minune la tenis de masa. A castigat Cupa Romaniei  pentru a treia oara! - E fain la Cluj!
Clujul are un copil-minune la tenis de masa. A castigat Cupa Romaniei pentru a treia oara! - E fain la Cluj!

Echipa feminină a României la tenis de masă, la Cluj-Napoca. Jucătoarele  vor să câștige al treilea titlu EUROPEAN - Cluj24.ro
Echipa feminină a României la tenis de masă, la Cluj-Napoca. Jucătoarele vor să câștige al treilea titlu EUROPEAN - Cluj24.ro

Rezultatele Cautarii

Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21  de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

VIDEO - Sportivii români au obținut noi victorii la Campionatul European de  Tenis de Masă U21 Romstal 2022 de la Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj
VIDEO - Sportivii români au obținut noi victorii la Campionatul European de Tenis de Masă U21 Romstal 2022 de la Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj

Tenis de masă – CS Politehnica Cluj

TENISUL DE MASA CLUJEAN ARE VIITOR ! | CSM CLUJ

Ziua de Cluj | Rezultatele primei zile la Campionatul European de tenis de  masă de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | Rezultatele primei zile la Campionatul European de tenis de masă de la Cluj-Napoca

Cei mai buni tineri jucători vin la Cluj-Napoca pentru Campionatul European de  Tenis de Masă U21, la BT Arena! Au fost anunțate loturile naționale -
Cei mai buni tineri jucători vin la Cluj-Napoca pentru Campionatul European de Tenis de Masă U21, la BT Arena! Au fost anunțate loturile naționale -

Neculai Alexandru (Tulcea) vs Mican Nicolae (Cluj 4) |Butterfly 2022 Cluj-Napoca  |R28 Elite - YouTube
Neculai Alexandru (Tulcea) vs Mican Nicolae (Cluj 4) |Butterfly 2022 Cluj-Napoca |R28 Elite - YouTube

Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis  de masă - Eurosport
Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă - Eurosport

Tenis de Masa Cluj-Napoca | Cluj-Napoca

Victorii pentru echipele României la Campionatul European de tenis de masă  de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro
Victorii pentru echipele României la Campionatul European de tenis de masă de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro