Home

Zgomotos Analitic A critica medalii cluj napoca piedestal licență satelit

România a cucerit 15 medalii la Cupa Europeană de juniori de la Cluj-Napoca  | Stiri Diaspora
România a cucerit 15 medalii la Cupa Europeană de juniori de la Cluj-Napoca | Stiri Diaspora

Gimnastică ritmică: Amalia Lică, medalie de ARGINT la Mondialele de  junioare de la Cluj-Napoca - Eurosport
Gimnastică ritmică: Amalia Lică, medalie de ARGINT la Mondialele de junioare de la Cluj-Napoca - Eurosport

31 de medalii de aur, 41 medalii de argint și 13 de bronz pentru dansatorii  turdeni la competiţia de la Cluj-Napoca - AGORA MEDIA
31 de medalii de aur, 41 medalii de argint și 13 de bronz pentru dansatorii turdeni la competiţia de la Cluj-Napoca - AGORA MEDIA

Medalii copii gradinita | katcut

Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la  Cluj-Napoca - argeşSPORT
Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la Cluj-Napoca - argeşSPORT

Noi medalii de aur, obținute de sportivi din Alba Iulia, la Campionatele  naționale de orientare în alergare - Alba24
Noi medalii de aur, obținute de sportivi din Alba Iulia, la Campionatele naționale de orientare în alergare - Alba24

Judo: România a câştigat trei medalii de aur şi una de argint în prima zi a  Cupei Europene de juniori de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Judo: România a câştigat trei medalii de aur şi una de argint în prima zi a Cupei Europene de juniori de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

O geantă plină de medalii și amintiri. Asta a luat cu ea o mamă din Ucraina  | UNICEF Romania
O geantă plină de medalii și amintiri. Asta a luat cu ea o mamă din Ucraina | UNICEF Romania

Ziua de Cluj | Judo: Românii au cucerit alte patru medalii de bronz la Cluj- Napoca

România a câștigat alte 7 medalii la Openul European de judo de la Cluj- Napoca

Speranțe pentru medalii la „naționalele” de patinaj pe role de la Cluj- Napoca

România a cucerit 29 de medalii la Campionatul Balcanic de atletism în aer  liber pentru seniori de la Cluj Napoca 2020! - Federatia Romana de Atletism
România a cucerit 29 de medalii la Campionatul Balcanic de atletism în aer liber pentru seniori de la Cluj Napoca 2020! - Federatia Romana de Atletism

7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de  Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures
7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures

Cinci medalii pentru sportivii de la CSM Pitești la Cupa Europeană de Judo  Under 21 - CSM Pitesti
Cinci medalii pentru sportivii de la CSM Pitești la Cupa Europeană de Judo Under 21 - CSM Pitesti

Bareta cu 6 medalii vechi austro-ungare , Austria Ungaria Franz Josef Cluj- Napoca • OLX.ro

10 medalii la “Memorialul Cluj-Napoca” şi “Ziua Mondială a Atletismului” -  Graiul Maramureșului
10 medalii la “Memorialul Cluj-Napoca” şi “Ziua Mondială a Atletismului” - Graiul Maramureșului

31 de medalii de aur pentru dansatorii turdeni, la Concursul Național -  Transilvania Dance Open Cluj Napoca
31 de medalii de aur pentru dansatorii turdeni, la Concursul Național - Transilvania Dance Open Cluj Napoca

Cinci medalii de aur la judo la Cupa Europeană pentru juniori de la Cluj- Napoca.

A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De  Râmnic
A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De Râmnic

Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo  de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo de la Cluj-Napoca

Record de medalii pentru halterofilii clujeni

126 de medalii pentru sportivii din Alba, la Naționalele de Powerlifting de  la Cluj Napoca
126 de medalii pentru sportivii din Alba, la Naționalele de Powerlifting de la Cluj Napoca

8 medalii pentru atletii ploiesteni la Campionatele Internationale de la Cluj  Napoca - InfoPloiestiCity
8 medalii pentru atletii ploiesteni la Campionatele Internationale de la Cluj Napoca - InfoPloiestiCity

Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de  bronz au fost
Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de bronz au fost

Zece medalii obținute de sportivii Asociației Club Sportiv Atletic Bucovina  la Campionatul Național al României de KARATE WUKF
Zece medalii obținute de sportivii Asociației Club Sportiv Atletic Bucovina la Campionatul Național al României de KARATE WUKF

Argintul care însoțește aurul » Euro de poveste! România a strâns 4 medalii  la Europenele de la Cluj: după sol, Drăgulescu a luat medalie și la sărituri
Argintul care însoțește aurul » Euro de poveste! România a strâns 4 medalii la Europenele de la Cluj: după sol, Drăgulescu a luat medalie și la sărituri