Home

Teoria relativitatii aplica umflă viking steaua Încrezut mugur Numeric

Imaginea zilei de la FCSB - Viking: cum a fost surprins un fan CSA Steaua

FCSB a pierdut turul cu Viking, după un meci pe care l-a dominat copios!  Calificarea e încă posibilă - Eurosport
FCSB a pierdut turul cu Viking, după un meci pe care l-a dominat copios! Calificarea e încă posibilă - Eurosport

Viking - FCSB 1-3. CALIFICARE! Radunovic înscrie în prelungiri, FCSB e în  grupele Conference League!
Viking - FCSB 1-3. CALIFICARE! Radunovic înscrie în prelungiri, FCSB e în grupele Conference League!

Viking - FCSB. Schimbările pregătite de Nicolae Dică pentru retur: formulă  ultra-ofensivă + dubii pe două posturi
Viking - FCSB. Schimbările pregătite de Nicolae Dică pentru retur: formulă ultra-ofensivă + dubii pe două posturi

Viking joacă pe o primă uriașă contra FCSB-ului! Cât vor încasa norvegienii  dacă vor intra în grupe - Eurosport
Viking joacă pe o primă uriașă contra FCSB-ului! Cât vor încasa norvegienii dacă vor intra în grupe - Eurosport

Viking - FCSB 1-3. ULUITOR! Risto Radunovic a marcat golul calificării din  penalty în prelungirile meciului! Echipa lui Nicolae Dică, în grupele  Conference League - Antena Sport
Viking - FCSB 1-3. ULUITOR! Risto Radunovic a marcat golul calificării din penalty în prelungirile meciului! Echipa lui Nicolae Dică, în grupele Conference League - Antena Sport

Viking – FCSB - VGTV

UEFA Conference League: FC Steaua 1-2 Viking FK Stavanger! Calificarea se  joacă în Norvegia | FCSTEAUA.RO
UEFA Conference League: FC Steaua 1-2 Viking FK Stavanger! Calificarea se joacă în Norvegia | FCSTEAUA.RO

FCSB a pierdut peluzele de la Arena Națională pentru duelul cu Viking și a  scumpit biletele - Eurosport
FCSB a pierdut peluzele de la Arena Națională pentru duelul cu Viking și a scumpit biletele - Eurosport

FCSB - Viking 1-2! Vicecampioana României a pierdut un meci pe care l-a  controlat de la un capăt la altul. Tavi nu s-a văzut | Sport.ro
FCSB - Viking 1-2! Vicecampioana României a pierdut un meci pe care l-a controlat de la un capăt la altul. Tavi nu s-a văzut | Sport.ro

Viking - FCSB 1-3. Spectacol total în Norvegia! Radunovic aduce calificarea  în minutul 90+4, din penalty
Viking - FCSB 1-3. Spectacol total în Norvegia! Radunovic aduce calificarea în minutul 90+4, din penalty

A învins-o pe FCSB, dar nu crede în calificare: ”Este favorită! Ne-am  chinuit”
A învins-o pe FCSB, dar nu crede în calificare: ”Este favorită! Ne-am chinuit”

FCSB - #UECL #VikingFCSB Aceasta este echipa cu care Nicolae Dică va ataca  accederea în grupele UEFA Europa Conference League, în partida cu Viking  Fotball, care va începe la 20:00 (ora României),
FCSB - #UECL #VikingFCSB Aceasta este echipa cu care Nicolae Dică va ataca accederea în grupele UEFA Europa Conference League, în partida cu Viking Fotball, care va începe la 20:00 (ora României),

Antrenorul lui Viking a dat verdictul înaintea returului cu FCSB. Cine e  marea favorită la calificare | Sport.ro
Antrenorul lui Viking a dat verdictul înaintea returului cu FCSB. Cine e marea favorită la calificare | Sport.ro

VIKING - FCSB (1-3) EXTENDED HIGHLIGHTS 25-08-2022 - YouTube

UEFA a decis ca partida dintre FCSB și Viking să se joace cu ambele peluze  închise - Eurosport
UEFA a decis ca partida dintre FCSB și Viking să se joace cu ambele peluze închise - Eurosport

FCSB – Viking, "un jaf al fotbalului"! Presa din Norvegia îi vede favoriți  pe vicecampionii României - Eurosport
FCSB – Viking, "un jaf al fotbalului"! Presa din Norvegia îi vede favoriți pe vicecampionii României - Eurosport

Cine este Viking, adversara celor de la FCSB din play-off-ul Conference  League! Are în palmares 8 titluri de campioană - Eurosport
Cine este Viking, adversara celor de la FCSB din play-off-ul Conference League! Are în palmares 8 titluri de campioană - Eurosport

Pandantiv viking Steaua nordului

FCSB continuă să vândă extraordinar. Biletele pentru meciul cu Viking se  cumpără ca „pâinea caldă” - Playsport
FCSB continuă să vândă extraordinar. Biletele pentru meciul cu Viking se cumpără ca „pâinea caldă” - Playsport

Antrenorul lui Viking a prefațat returul din play-off-ul Conference League!  Ce a spus despre FCSB - Eurosport
Antrenorul lui Viking a prefațat returul din play-off-ul Conference League! Ce a spus despre FCSB - Eurosport

FCSB 🆚 Viking 1-2 | Europa Conference League | Rezumat HD - YouTube